Zaključek projekta pomeni nov začetek

sreda, 09. 01. 2013 | Comenius 2010/12

Spoštovani vsi, ki vas zanima, kaj se je zgodilo s projektom »Let’s be eco friendly/Bodimo okolju prijazni«, ki je na naši šoli potekal dve leti v okviru vseživljenjskega programa Comenius. Projekt smo v mesecu septembru uspešno zaključili.

Z zaključkom projekta pa se naše delo ni končalo,… z nekaterim aktivnostim nadaljujemo tudi v tekočem šolskem letu, poleg tega pa smo se odločili, da pripravimo nov program in z njim kandidiramo na razpisu za leto 2013/14. Novost predlaganega programa je, da smo v izmenjavo vključili tudi učence. Projekt z naslovom »We all smile in the same language / V vseh jezikih je nasmeh enak« smo prijavili predstavniki Poljske, Italije, Turčije, Latvije, Romunije, Hrvaške, Nemčije, Cipra in Slovenije. O ustreznosti in pomembnosti projekta v posameznih državah odločajo nacionalne agencije in evropska komisija.

Rezultati odločitve bodo znani v začetku meseca junija, zato do takrat močno stiskajte pesti!