Napovednik – maj 2021

MAJ 2020/21 MESEČNI PLAN
1. teden ponedeljek 26.apr
torek 27.apr
sreda 28.apr
četrtek 29.apr
petek 30.apr
sobota 1.maj PRAZNIK DELA
nedelja 2.maj PRAZNIK DELA
2. teden ponedeljek 3.maj
torek 4.maj
  • PK 16.30 (MST) – OPERATIVNI PLAN
  • NPZ – SLJ: 6. in 9. razred (ostali razredi pouk po urniku, za učence, ki pišejo NPZ – pouk po urniku od 3. ure naprej)
  • KD 7. a – Rastem s knjigo (J. Pavlič)
sreda 5.maj
  •  Kros – ŠSP, ŠZZ in IŠP ob 13.00h
četrtek 6.maj
  • NPZ – MAT: 6. in 9. razred (ostali razredi pouk po urniku, za učence, ki pišejo NPZ – pouk po urniku od 3. ure naprej)
  • KD 7. b – Rastem s knjigo (J. Pavlič)
petek 7.maj
  •  ŠD 9. r ples
sobota 8.maj
  •  Državno tekmovanje iz fizike (M. Pišlar)
nedelja 9.maj
3. teden ponedeljek 10.maj
  • GU 5.r, 6. – 9.r. (DRU predmeti)
  • GU Laze
  • NPZ – TJA: 6. razred (ostali razredi pouk po urniku, za učence, ki pišejo NPZ – pouk po urniku od 3. ure naprej)
  • NPZ – ZGO: 9. razred (ostali razredi pouk po urniku, za učence, ki pišejo NPZ – pouk po urniku od 3. ure naprej)
  • TD Most 6. razred (Beti Žabkar) (po NPZ)
torek 11.maj
  •  7.30 Kakovost
  • Fotografiranje oddelkov (samo skupna fotografija)
  • POGUM: srečanje s člani razvojnih timov IVZI; okolje Jitsi; člani šolskega razvojnega tima; 14.00 – 16.15
sreda 12.maj
  • ŠD 8. r – kros
četrtek 13.maj
  • državno tekmovanje iz kemije ob 14.00 na šoli
petek 14.maj
sobota 15.maj
  •  Državno tekmovanje iz matematike (V. Šošter)
nedelja 16.maj
4. teden ponedeljek 17.maj
  • GU 6. – 9.r. (NAR predmeti)
  • KD Film 6. a; Sergeja Šorli; učilnica 30
torek 18.maj
  • GU 2., 3., 4.r.
  • 7.30 JeŠT v uč. 21
  • KD Operna pravljica Poš Laze 1. do 4. razred (I. Cepič)
sreda 19.maj
  • KD Film 6. b; S. Šorli; učilnica 30
  • TD 3.razred: Lutka iz odpadnega materiala
  • Tekmovanje v znanju zgodovine-državno tekmovanje (Maja G.Š.)
četrtek 20.maj
  • ŠD 7. r – kros
petek 21.maj
  •  TD Izdelajmo igračo – 2. r (Maruša T.)
  • regijsko tekmovanje KTO, če bo izpeljano (OŠ Antona Martina Slomška Vrhnika) po 12. uri
sobota 22.maj
  • Tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje – državno tekmovanje (S. Šorli)
nedelja 23.maj
5. teden ponedeljek 24.maj
  • 16.30 MST, orientacijska konferenca RS
  • KD Film 6. c; S. Šorli; učilnica 30
torek 25.maj
  • 16.30 MST, orientacijska konferenca PS
  • KD Film 6. d; S. Šorli; učilnica 30
  • Državno tekmovanje iz angleščine
sreda 26.maj
četrtek 27.maj
  • 18.00 Prespimo v šoli – 2. r. (aktiv 2. razreda)
petek 28.maj
  • ŠD Rolanje 1.r. – E. Božič
  • POGUM – mozaiki in še kaj (šolski razvojni tim)
  • ŠD Pohod za Zlati sonček – Gradišnica – 2. r. (Maruša T.)
sobota 29.maj
  • državno tekmovanje KTO, Fakulteta za naravoslovje in matematiko, Maribor
  • POGUM – mozaiki in še kaj (šolski razvojni tim)
nedelja 30.maj
6. teden ponedeljek 31.maj

NEOPREDELJENO:

– ŠD Kros in tek trojk, 4. razred (Florijan A.)

– TD Električni krog, 4. razred (Nataša R.)

– ND Življenjska okolja, 3.razred

– ND Travnik, 6.razred

– ŠD Kolesarjenje, 6. razred