Napovednik – junij 2021

JUNIJ 2020/21 MESEČNI PLAN
1. teden ponedeljek 31.maj  Začetek zbiranja plastičnih pokrovčkov
torek 1.jun
  • ND 3.razred- Glavne strani neba (Julija B.); cel teden
sreda 2.jun

·       ŠD Rolanje – 2. c (Anja C.)

·       Ekskurzija 6.r- Primorska

·       TD 5. c -Gonila (K. Osredkar)

četrtek 3.jun

·       ŠD Rolanje – 2. a (Anja C.)

·       ŠD Kolesarjenje, 6. razred (Aleš P. Vavken)

·       TD 5. b -Gonila (K. Osredkar)

·       Svet zavoda ob 19.00 uri

petek 4.jun

·       ŠD Rolanje – 2. b (Anja C.)

·       TD 5. a -Gonila (K. Osredkar)

·       Matematični tabor (Beti Žabkar, Mojca Babič)

sobota 5.jun

·       državno tekmovanje KTO v Mariboru – 4 učenci (Jolanda)

·       Matematični tabor (Beti Žabkar, Mojca Babič)

nedelja 6.jun
2. teden ponedeljek 7.jun
  •  TD 6.a,c- Obdelava podatkov (Anton D. in Beti Ž.)
  • 9. raz.: vračanje učbenikov (7 + izbirni)
  • ND Travnik-6.b,d razred (Ida. R in Alenka L.B)
torek 8.jun
  • 18.00 Roditeljski sestanek  4.r.
  • ND Snovi – 2. r. (Anja C.)
  • TD 6.b,d- Obdelava podatkov(Anton D. in Vesna Š.)
  • ND Travnik-6.a,c razred (Ida. R in Alenka L.B)
  • ŠD Pohod na Razgledišče 1., 2., 3., 4. razred Laze (M. Ajdič)
  • TD 5. d -Gonila (K. Osredkar)
sreda 9.jun
  • ND 9. r – Prva pomoč, zdrava prehrana, preventiva (Živa V. in ZD Logatec)
četrtek 10.jun
  • 14.00 konferenca za 9.razrede
  • 1. roditeljski sestanek za bodoče prvošolce ob 18.00
  • KD 1.r: Lutkovna predstava, LJ (P.Kogej)
petek 11.jun
  • ŠD – Zaključni izlet za 9.razrede
  • ND 5.r.:Idrija, rudnik, muzej (M. Leskovec)
  • Tradicionalni slovenski zajtrk (Petra Fefer), ob 7.30 v jedilnici
sobota 12.jun
nedelja 13.jun
3. teden ponedeljek 14.jun

·       TD Dopoldan generalka za valeto

·       Valeta ob 18.0

·       TD – Jumicar, 5. r, Simona Kavčič

·       ND – Živalski vrt 3. r

·       Zdravstevna vzgoja POŠ Laze

torek 15.jun
  • ND-Škocjanske jame, 5.r, Simona Kavčič
  • 8. r. ekskurzija
  • vračanje učbenikov
  • zaključek 2. ocenj. obdobja za 9.r.
    Razdelitev spričeval za 9r. Zadnji šolski dan za 9.razrede

·        TD 1.r: Vrt (S. Bernetič)

  • ND Kraljestvo rastlin in živali 1., 2., 3. 4. razred Laze (I. Cepič)
sreda 16.jun ·       ŠD 3.razred: športne igre (M. Jereb)
četrtek 17.jun
  • TD Naredimo leseni zabojček – 2. r. (Anja C.)
  • vračanje učbenikov
  • ŠD 5.r Kolesarjenje (K. Jug)
petek 18.jun
  • vračanje učbenikov
  • Evakuacija šole
  • TD Arhitekturni detektiv v gozdu 1., 2. Laze (I. Cepič)
sobota 19.jun
nedelja 20.jun
4. teden ponedeljek 21.jun
  • Ekskurzija 1.r (A. Smrekar)
  • Ekskurzija Laze – Živalski vrt ( I. Cepič, M. Ajdič)
  • TD Elektrika – svetilnik 4. r (Nataša Resnik)
  • Ekskurzija 7. razred
torek 22.jun
  • Raketa na vodni pogon.
  • Ekskurzija 3. r (Bojana P.K.)
  • Ekskurzija 2. r (Danijela F. Martinčič)
sreda 23.jun
  •  ŠD 6. in 8. razred
  • TD 7. r Štirikotniki ( Vesna Š., Antonija P., Jolanda V., Anton D.)
  • ŠD 1.R: Športne igre (S.Bernetič)
četrtek 24.jun
  • zaključek 2. ocenj. obdobja in  PROSLAVA PRED DNEVOM DRŽAVNOSTIđ
  • KD Proslava ob zaključku( I.Cepič)
petek 25.jun  DAN DRŽAVNOSTI
sobota 26.jun
nedelja 27.jun
5. teden ponedeljek 28.jun
torek 29.jun
sreda 30.jun
četrtek 1.jul
petek 2.jul
sobota 3.jul
nedelja 4.jul

 
 

Več prispevkov iz Obvestila