Sklepi sveta šole od 2024 – 2028

sreda, 04. 09. 2024 | Informacije

Sklepi 1. redne seje Sveta OŠ 8 talcev Logatec, ki je bila v ponedeljek, 1. 7. 2024, ob 19. uri v zbornici OŠ 8 talcev Logatec

Dnevni red:
1. Seznanitev s poročili o volitvah članov sveta šole.
2. Sprejem sklepa o konstituiranju sveta zavoda.
3. Volitve predsednika sveta zavoda in njegovega namestnika.
4. Seznanitev s pristojnostmi in poslovnikom sveta zavoda ter predpisi na področju vzgoje in izobraževanja.
5. Pregled in potrditev zapisnika 14. redne seje sveta šole.
6. Pregled realizacije sklepov 14. seje.
7. Razno.

Soglasno so bili sprejeti naslednji sklepi:
SKLEP 1: Svet zavoda OŠ 8 talcev Logatec je konstituiran 1. 7. 2024.
SKLEP 2: Predsednica sveta zavoda je Danijela Flerin Martinčič. Namestnik predsednice sveta zavoda je Žarko Lipovec.
SKLEP 3: Sklepi sej sveta zavoda bodo objavljeni na spletni strani šole.
SKLEP 4: Svet zavoda je seznanjen s pristojnostmi in poslovnikom ter predpisi na področju vzgoje in izobraževanja.
SKLEP 5: Svet zavoda potrdi zapisnik 14. redne seje sveta šole v predloženi obliki.
SKLEP 6: Svet zavoda ugotavlja, da so bili sklepi 14. redne seje sveta šole realizirani, razen sklepa 4, ki je bil delno realiziran. Kot rešitev se predlaga, da bi gospodinja POŠ Laze pripravila tudi popoldansko malico za učence.