PEVSKI VIKEND

petek, 17. 11. 2023 | Zgodilo Se Je

Pretekli konec tedna, 10. in 11. november 2023, je na naši šoli potekal pevski vikend, namenjen učencem, ki prepevajo v šolskih pevskih zborih. V petek popoldne nas je obiskala ga. Klara Maljuga, ki je za nas pripravila posebno glasbeno delavnico. Spoznavali smo svoj glas, se učili novih pesmi in se igrali glasbene igre. Po slastni večerji smo še malo zaplesali in kmalu je bil čas za spanje. Učilnice 1. razredov so se za eno noč spremenile v naše sobe, kjer smo po poslušanju pravljice mirno zaspali. Zjutraj smo se prebudili kar brez budilke in že zgodaj začeli s pospravljanjem učilnic. Po umivanju in telovadbi je sledil zajtrk. Skozi sobotno dopoldne smo se v treh skupinah udeležili delavnic, na katerih smo se igrali, peli in ustvarjali iz papirja. Zaključili smo s plesom pred šolo, potem pa smo se polni vtisov in z nasmejanimi obrazi odpravili domov.

Neža Rudolf, zborovodkinja