Teden otroka

sobota, 10. 10. 2015 | SUŠ - Skupnost učencev šole

V tednu otroka ( 5. 10. – 9. 10. ) smo imeli predstavniki zelo veliko dela. Za učence v jutranjem varstvu smo pripravili delavnice, ki so potekale vsak dan od 7.10 do 8.00. Delavnice so imela različne teme: Okraševanje šole, Branje pravljic, Izdelava stripov, Izdelovanje zapestnic, Barvanje pobarvank. V avli šole smo pripravili kar nekaj materiala na temo Nekaj ti moram povedati. Učencem smo ponudili tudi anonimni nabiralnik, kamor lahko napišejo svoje težave in jim jih bomo pomagali rešiti. Temo smo predstavili tudi na šolskem radiu. Predstavniki SUŠ-a smo prav tako pripravili razredno uro na to temo, kjer smo predstavili svoje ideje in dejavnosti, ki so se izvajale v tem tednu. Cilj naših dejavnosti je bil, da se otroci zavedajo, da je vedno nekje nekdo, ki mu bo prisluhnil in pomagal rešiti težavo.
Tinkara Matičič, 7.c