ŠOLSKI PARLAMENT

petek, 22. 02. 2013 | SUŠ - Skupnost učencev šole

DSC 0028V sredo 20. 2. 2013 se je v zbornici ob 11.00 začel šolski parlament in je trajal do 12:30. Na začetku smo slišali dva krajša govora ravnateljice Karmen Cunder in mentorice Vesne Šošter. Sledile so predstavitve, ki so jih pripravili predstavniki s pomočjo razreda in razrednikov na temo ODRAŠČANJE. Vsak oddelek si je sam izbral problem in ga skušal tako ali drugače rešiti. Najbolj pogosta tema je bila ljubezen.

Druge teme pa so bile: prijateljstvo, odnosi s starši, zabava, srednja šola, izguba bližnjega itd. Predstavniki posameznih oddelkov so zelo dobro predstavili njihovo delo. Po predstavitvah se je razvila zanimiva debata, v katero smo vključili tudi naše goste; ravnateljico, pomočnici in psihologinji. Na samem koncu smo izvedli tudi glasovanje ter določili tri učenke, ki nas bodo zastopale na regijskem parlamentu;

Monika Pivk iz 9. a, Anja Grm iz 9. c in Blažka Rudolf iz 9. d.

Zapisala in fotografirala: Blažka Rudolf, 9. d