Šola za starše

torek, 05. 01. 2021 | Šolski sklad

Se že kaj veselite prihajajočih predavanj?

Jutri je 6. januar in jutri začnemo. A z majhno spremembo. Za jutri smo napovedali predavanje dr. Aleksandra Zadela – Najboljša verzija sebe pri starševstvu, vendar priljubljeni predavatelj jutri tega predavanja zaradi bolezni, žal, ne bo mogel izvesti. Zaradi tega bomo jutri ob 18:00 predvajali njegovo predavanje 1 misel, 42 čustev, ki ga je imel na prvem maratonu pozitivne psihologije, ko je najbolj zagretim udeležencem in udeleženkam predaval v Cankarjevem domu ob polnoči. V svojem prispevku nam dr. Aleksander Zadel čustva predstavi na malo drugačen način, kot smo vajeni in nas s tem pritegne v razmislek, kako lahko pravzaprav čustva zavestno uporabljamo v našem vsakodnevnem življenju.

Brez skrbi, Šola za starše bo še vedno tekla po planu. Njegovo napovedano predavanje Najboljša verzija sebe pri starševstvu bo 6. februarja ob 20:00.

Premiere vseh predavanj Šole za starše bodo po urniku na kanalih Pozitivna psihologija za boljše življenje:

Članice sklada vam želimo prijetno poslušanje.