Slovo neponovljive generacije 98

sreda, 19. 06. 2013 | Zgodilo Se Je

DSC 0005V četrtek, 13.06.2013 je v Športni dvorani Logatec potekala valeta devetošolcev. Da je vse potekalo gladko, je v ozadju skrbela skupina ljudi, katerim se želimo zahvaliti za njihov prispevek. Upravniku športne dvorane gospodu Francu Pristopniku in šolskemu hišniku gospodu Francu Remicu in gospe Alenki Ložar Borko za pomoč pri postavitvi scene, gospodu Martinu Pišlarju za ozvočenje, gospe Petri Fefer za pripravo pogostitev, kjer so sodelovali tudi učenci in razredniki 8-ih razredov, zahvaljujemo se gospodu Neziru Joldiću za podarjeno cvetje za starše, gospema Mariji Urbas in Veri Nagode za pomoč učencem pri pripravi darilc za učitelje. Če smo koga pozabili omeniti, se za to iskreno opravičujemo.

Razredniki 9-ih razredov

Fotografirala je Neža Flisek iz 8.a