Rezultati avdicije “Misija Ježkomanija””

nedelja, 28. 04. 2013 | Šolski sklad

V petek, 26. 4. 2013, je na šoli potekala avdicija »Misija Ježkomanija«. Talenti naše šole so se predstavili s pevskimi, plesnimi, dramskimi, umetniškimi, akrobatskimi in šaljivimi točkami, s katerimi so se potegovali za nastop na Dobrodelnem koncertu Šolskega sklada Ježek. Tričlanska komisija, ki so jo sestavljale učiteljice Maja Stare Mihelič, Špela Tomažinčič in Eva Božič, je imela zahtevno nalogo izbrati najboljše izmed vseh 43 prijavljenih.

Na Dobrodelnem koncertu Šolskega sklada Ježek, ki bo 9. maja 2013, se nam bodo predstavili:

• Tilen in Freja Prosen
  • Andreja Fistonič, Ana Jerneja Lukančič, Špela Skvarča
  • Natalija Kermavner
  • Iza Rogič
  • Nejc Rac
  • Meta Neža Stražiščar, Ana Stražiščar, Neža Škerbec
  • Maruša Mihevc
  • Gal Puc
  • Ian Miklavčič
  • Trine Slabe
  • Žak Korošec
  • Rasta Loštrek, Ana Istenič, Katarina Starčič
  • Akrobatska skupina Free run 5. razred
  • Akrobatska skupina Free run 9. razred
  • Plesna skupina: Nina Zidarič, Zala Plevnik, Nika Rupnik, Tjaša Pivk, Špela Rožmanc, Liza Gosak, Loren Lazarević

Vsi izbrani kandidati bodo o poteku prireditve in pripravah nanjo obveščeni po počitnicah, obenem pa jim čestitamo in jim želimo uspešno izveden nastop.

Prav vsem sodelujočim na avdiciji iskrena hvala za sodelovanje!

članice komisije avdicije »Misija Ježkomanija«