slika1

OBISK PRI ŽUPANU

nedelja, 07. 12. 2014 | SUŠ - Skupnost učencev šole

slika1 V torek, 2. 12. 2014 smo se članice Comenius ekipe odpravile proti občini, kjer nas je prijazno sprejel gospod župan; Berto Menard.

»Naš svet« je zasedal v veliki sejni sobi. Župan nam je odgovarjal na naša že vnaprej pripravljena vprašanja. Pogovor je tekel okrog mladinskega centra za mlade, o prometni ureditvi, o njegovem delavniku, o varnosti ob novoletnih prireditvah, o stojalih za kolesa, o predoru pod Naklom, zgodovini in prihodnosti Logatca ter tudi o naši šoli. Tako smo izvedeli podatke, ki smo jih želeli dobiti, ter videli, da svet politike še zdaleč ni enostaven. Dobro uro in pol smo debatirali o našem malem Logatcu in njegovih izboljšavah. V vlogi političarke za en dan sem pa zelo uživala, saj podobne izkušnje še nisem imela.

Anja Nagode, 9.c