Hura, počitnice

petek, 25. 06. 2021 | Obvestila

Končno, počitnice so tu, počitnice, ki smo jih letos še prav posebej težko dočakali.

Ponosni smo na vas, ki ste z nami prebrodili to težko leto, ki ste kljub temu, kako težko vam je bilo, upoštevali vsa navodila glede zaščite pred virusom.  Ponosni smo na vaše delo v času epidemije pa tudi potem, ko smo se vrnili skupaj v šolske klopi in ste z nami poskušali nadoknaditi čim več zamujenega. Sedaj je čas, da si odpočijete in naberete energije za novo šolsko leto.

Za vse nas, zaposlene na šoli, je najpomembnejše, da vas v naslednjem šol.letu ponovno srečamo v šolskih klopeh in ne preko ekranov.

Vsi skupaj vam želimo, da si odpočijete, se  družite s prijatelji in svojimi bližnjimi ter preberete čim več dobrih knjig.

Pazite nase in septembra se ponovno srečamo

Karmen Cunder, ravnateljica