Družinske igre

ponedeljek, 25. 03. 2013 | Šolski sklad

Šolski sklad Ježek je v sodelovanju s Svetom staršev organiziral Družinske igre, ki so se v večnamenski športni dvorani odvile v četrtek, 21. 3. 2013. Učenci in njihovi starši, bratci in sestrice, prijatelji, sorodniki, sosedje… so se med seboj pomerili v različnih športnih panogah.

Preizkusili so se v hoji s hoduljami, plezanju na plezalni steni, podiranju kegljev ter metanju žoge na koš, prave “bitke” pa so se odvijale na igriščih za mini nogomet, hokej, med dvema ognjema in badminton.

Sredstva od prodanih vstopnic, srečk ter palačink, s katerimi so se obiskovalci po zaključku iger posladkali, bo sklad Ježek namenil socialno ogroženim družinam učencev naše šole ter nakupu potrebnih učnih pripomočkov in igral.

Iskrena hvala vsem prostovoljcem, ki so poskrbeli, da je prireditev nemoteno potekala ter seveda vam, obiskovalcem!

Šolski sklad Ježek