Drama Queens in drama na Otroškem festivalu gledaliških sanj

nedelja, 10. 04. 2022 | Obvestila, Tekmovanja

Gledališka skupina Drama Queens je na Otroškem festivalu gledaliških sanj v Pionirskem domu s svojo predstavo Naše tri krasne je gledališče, po motivih mladinskega romana N. K. Lorenzutti: Gremo mi v tri krasne; doživela lep uspeh.

Osvojili so sanjko/priznanje za najboljšo predstavo po izboru otroške žirije in sanjko/priznanje za najbolj izvirno gledališko predstavo festivala.

Zala Frančeškin je prejela priznanje za najobetavnejšo igralko festivala. Skupino sestavljajo še: Ema Papež, Ema Hrnčič, Nika Romih, Lana Lampe Fras, Julia Modic, Gal Povšič, Luka Širca. Za luč in zvok skrbi Eva Krašnja, mentorica skupine je Sergeja Šorli.

Predstavo si lahko ogledate v sredo, 13. 4. 2022, ob 18.00 v Narodnem domu Logatec. Pričakujemo tudi avtorico knjige, pisateljico Natašo Konc Lorenzutti.