ZMAGA ODBOJKARIC NA PODROČNEM TURNIRJU

četrtek, 16. 01. 2020 | Tekmovanja

Kar 87 odbojkaric in odbojkarjev iz šestih osnovnih šol notranjske regije je sodelovalo na področnem turnirju. Pri dekletih je sodelovalo 5 ekip, pri fantih pa 4. Odbojkarice so z odlično igro v napadu in obrambi premagale vse nasprotnice in osvojile 1. mesto, s katerim so si zagotovile nastop na četrtfinalnem državnem tekmovanju. Fantje so premagali ekipo iz Postojne in Rakeka, po trdem boju z Borovnico, pa so v tretjem setu žal izgubili in zasedli končno 2. mesto.

Šolo so zastopali: Klara Papež, Alja Menart, Sara Nagode, Petja Možina, Jana Nagode, Špela Bečaj, Maša Rossi, David Vuković, Luka Kitić, Tine Justin Smole, Damir Velagić, Luka Menart, Tijan Mozoli, Erik Jurkovič, Jahja Jašarević in Taj Škerbec.

Končni vrstni red:

DEKLETA FANTJE
  1. OŠ 8 talcev Logatec
1.    OŠ DR. Ivana Korošca, Borovnica
  1. OŠ Ivana Cankarja, Vrhnika
2.      OŠ 8 talcev Logatec
3.    OŠ DR. Ivana Korošca, Borovnica 3.    OŠ Miroslava Vilharja Postojna
4.      OŠ Miroslava Vilharja, Postojna 4.      OŠ Notranjskega odreda Cerknica
  1. OŠ Jožeta Krajca, Rakek
5.
1.

V četrt-finale državnega prvenstva se uvrsti le prvo-uvrščena ekipa, tako pri fantih kot pri dekletih.

Logatec, 15.1.2020                                                                Boštjan Martinčič