Veselo pustovanje na OŠ 8 talcev

sreda, 18. 02. 2015 | Šolski sklad

V soboto, 14. 2. 2015, maškaram na OŠ 8 talcev sicer ni uspelo pregnati oblakov, ki so se zbirali nad Logatcem in prinesli tudi nekaj kapljic dežja, vendar tudi dežju ni uspelo pregnati maškar. Pisane maškare so se zbrale pred šolo, nato pa je Superpolh peljal povorko po Logatcu, tako se je tradicija pustnega sprevoda, ki so jo Logatčani poznali pred 2. svetovno vojno, spet obudila. Ob prihodu v šolsko telovadnico so maškare pričakali slastni krofi, čaj, srečelov in ples. Denar, ki smo ga zbrali s prodajo srečk in krofov, bo Šolski sklad Ježek razporedil učencem za pomoč pri plačilu šolskih dejavnosti.

Zahvaljujemo se vsem dobro razpoloženim maškaram, staršem, ki ste podprli naše delo in nam pri izvedbi pustovanja pomagali. Posebna zahvala pa gre društvu Superpolh, ki je z nami dobrodelno prevzel organizacijo pustovanja in s člani društva naredil pustovanje tako veselo, kot ste ga lahko doživeli tisti, ki ste prišli na pustno rajanje.

Šolski sklad Ježek