Pridite na koncert! Skupaj zmoremo!

V ponedeljek, 21. 5. 2018, smo se učenci 7. razreda, ki obiskujemo izbirni predmet šolsko novinarstvo, z gospo Bojano Pivk-Križnar in gospo Jasno Brenčič odpravili v Postojno, v studio Radia 94, da bi posneli vabilo na dobrodelni koncert za Aida in Amarja. Med vožnjo smo se pripravljali na snemanje in tudi v prostorih Radia 94 smo imeli najprej čas za pripravo. Razdelili smo se v dve skupini in se dogovorili, kaj in kako bomo brali. Na snemanje je šla najprej prva skupina in posnela prve tri različice spota, nato pa je svoje delo opravila še druga skupina. Šlo nam je odlično, čeprav ni tako preprosto, kot se morda sliši. Ko smo že mislili, da je našega radijskega dela konec, so nas povabili še na pogovor, ki je potekal v živo z voditeljem Sandijem. Povprašal nas je o dobrodelnem koncertu, ki ga organizira naša šola. Za zaključek nam je zavrtel še glasbeno željo. Snemanje nam je bilo zelo všeč in morda boste v prihodnosti koga od nas srečali v vlogi radijskega voditelja.

Zahvaljujemo se Radiu 94, ker nam je omogočil snemanje prispevka, in vas ponovno vabimo na dobrodelni koncert za Amarja in Aida!

Maša Fistonić, 7. b

Več prispevkov iz ZgodiloSeJe