Praznično v šoli

ponedeljek, 14. 12. 2020 | Zgodilo Se Je

Začel se je praznični december in prvi dobri mož je že opravil svoje poslanstvo. Kljub temu, da otroci niste v šoli, nanjo ne bomo pozabili. Z otroško domišljijo in vašo pomočjo smo našo šolo vseeno praznično okrasili. Želimo, da na praznično vzdušje ne pozabite, okrasite svoje domove, gradite si zidove med oblaki….gotovo bo prišel čas za to, le čakati bomo morali morda malo več časa.

V teh dneh z vami delimo praznično smrečico v naši podružnični šoli v Lazah. Na matični šoli pa ste šolsko smrečico in okna pomagali okrasiti prav vi z vašimi snežinkami in drugimi okraski.

Učenci in učenke v Lazah, od 1. do 4. razreda v sodelovanju z vrtcem Kurirček, so okraske izdelali na tehniškem dnevu in jih v preteklem tednu, ko so skupaj s starši odšli na sprehod, obesili na smrečico pred šolo.

Hvala za vaše okraske!