DSC 0026

ŠOLSKI PARLAMENT

torek, 11. 03. 2014 | SUŠ - Skupnost učencev šole

DSC 0026

Šolski parlament je potekal v ponedeljek; 3.3.2014, od 12.00 do 13.20 v zbornici šole. Zbrali smo se predstavniki oddelkov, ravnateljica ga. Karmen Cunder, mentorica ga. Vesna Šošter ter psihologinja ga. Eva Hrovat Kuhar. Prve besede in vodenje je prevzela predsednica šolske skupnosti Ana Milošev. Predstavniki so predstavili aktivno delo v razredih, nato pa je sledila debata z vprašanji tudi za ravnateljico. Beseda je tekla o dobrih in slabih lastnostih današnje družbe, domačih nalogah ter davkoplačevalskem denarju.

Predsednica volilne komisije Taja Jereb je predstavila potek glasovanja in izbrali smo predstavnike, ki nas bodo zastopali na medobčinskem parlamentu na Vrhniki; Ana Milošev, Farah Sara Kurnik, Taja Jereb, Nika Rupnik, Martin Pavunc.

Zapisali: Farah Sara Kurnik in Ana Milošev

Foto: Andrej Brus