NOVO OBVESTILO – DODATEK

Spoštovani starši,

zaradi izvajanja ukrepov za preprečevanje širjenja nalezljive bolezni COVID19, bo v vzgojno-izobraževalnih zavodih na podlagi sklepa Vlade RS 18100-7/2020/2 in odredbe ministra za zdravje začasno prepovedano zbiranje ljudi v šolah. To pomeni, da se vzgojno izobraževalna dejavnost ne bo fizično izvajala v vrtcih in šolah oziroma, da se v določenih primerih začasno ne bo izvajala.

• Obveščamo vas, da bo šola v tednu od 16. 3. 2020 do 22. 3. 2020 delovala v skladu s 50. členom KPVIZ in bodo vse dejavnosti v zvezi z vzgojno – izobraževalnim delom prekinjene.
  • V tednu od 23.3.2020 dalje pa bodo učitelji učencem pošiljali gradiva in navodila za samostojno delo od doma (elektronska pošta staršev, učencev, spletne učilnice) in na ta način omogočili omejeno izvajanje pouka na daljavo.
  • Če imate starši kakršnakoli vprašanja, lahko kontaktirate gospo ravnateljico med tednom vsak dan od 8.00 do 20.00 na telefonsko številko 040 293 663.

Prosimo vas, da redno spremljate spletno stran šole in vašo elektronsko pošto.

Hvala za razumevanje.

Vodstvo šole