Napovednik

MESEČNI PLAN 2018/19

 

MESEC: DECEMBER

 

sobota 1.12.

 DELOVNA SOBOTA

·         TD 1.r – Preoblikovanje materiala, odprti dan za starše (M. Tekavčič)

·         TD 3.r – Izdelajmo okraske (M. Leskovec)

·         TD 6.r – Krasitev šole

·         KD 7.r – Moja Ljubljanica, Vrhnika (Maja G.Š.)

·         TD 5.r – Tehnični izdelek, okraševanje (R. Meden )

·         TD 9.r – Steklopihaštvo in ustvarjalne delavnice. (B. Žabkar)

nedelja 2.12.  
1. TEDEN  
ponedeljek 3.12.

·         TD 4.d- Hišica iz kartona

·         Šolsko tekmovanje iz razvedrilne matematike

torek 4.12.

·         Tabor POGUM-nih; Filmski festival  v Domžalah

·         PK 7.30

·         Šolsko tekmovanje iz zgodovine (Maja G. Š.)

sreda 5.12.

·         MIKLAVŽEVANJE, PRAZNIČNA STOJNICA POŠ Laze

·         MI: Didaktične igre v 1. triletju, 3. srečanje, ob 14.00 v učilnici 2 (Martina, Danijela)

·         polfinale košarka – Postojna 11.00

četrtek 6.12.

·         MI: Tehnike svetovalnega pogovora-2. srečanje, od 10.00-11.45; za prijavljene OPB (B. Breznikar)

·         Šolsko tekmovanje iz znanja astronomije

·         Peka piškotov po 8. šolski uri v učilnici 13, knjižni molji (J. Brenčič)

petek 7.12. ·         TD 4.b – Hišica iz kartona
sobota 8.12. ·         KATRINA TRŽNICA
nedelja 9.12.  
2. TEDEN  
ponedeljek 10.12.
  •  Praznično popoldne (Agata z ekipo) ob 17.00
  • TD 4.c – Hišica iz kartona
torek 11.12.
  • 7.30 skupina za kakovost
  • Šolsko Cankarjevo tekmovanje
  • MI:Intervizija-6. srečanje, ob 14.30;za prijavljene (B. Breznikar)
  • 18.00 Enajsta šola danes – podelitev priznanj in razstava v Stekleni dvorani; sodelovanje z JSKD
sreda 12.12.
  • Predstavitev knjige: Kamišibaj v šoli in doma. Knjižnica Logatec, ob 19.30.
  • MI: Didaktične igre v 1. triletju, 4. srečanje, ob 14.00 v učilnici 2 (Martina, Danijela)
četrtek 13.12.
  • TD 4.a – Hišica iz kartona
  • MI: Tehnike svetovalnega pogovora-3.srečanje, od 10.00-11.45;za prijavljene OPB (B. Breznikar)
petek 14.12.
  •  rokomet občinsko učenci in področno učenke ob 10.30 uri  – športna dvorana
sobota 15.12.
nedelja 16.12.
3. TEDEN
ponedeljek 17.12.
torek 18.12.
  •  zimski športni dan 7.r – 9.r,
  •  MI: BoardMaker 7.30 v strokovni knjižnici (E. Godeša)
sreda 19.12.
  • MI: Didaktične igre v 1. triletju, 5. srečanje, ob 14.00 v učilnici 2 (Martina, Danijela)
četrtek 20.12.
  •  KD 4.razredi; kulturna predstava v Cankarjevem domu (K. Osredkar)
  • MI: Tehnike svetovalnega pogovora-4.srečanje, od 10.00-11.45;za prijavljene OPB (B. Breznikar)
  • Šolski ples – 9. razred
petek 21.12.
  •  11.10: proslava pred dnevom samostojnosti in enotnosti (5. in del 6. šolske ure, po prireditvi ni več pouka); SUŠ
  • KD 3.razredi:Glasbene delavnice (M. Jereb)
sobota 22.12.
nedelja 23.12.
4. TEDEN
ponedeljek 24.12.
  •  pouka prost dan
torek 25.12.
  •  novoletne počitnice (do vključno 2. 1. 2019)
sreda 26.12.  
četrtek 27.12.  
petek 28.12.  
sobota 29.12.  
nedelja 30.12.  
5. TEDEN  
ponedeljek 31.12.