Napovednik – marec 2020

MAREC 2019/20 MESEČNI PLAN
1. TEDEN ponedeljek 2.mar
  • 5.r ND – Ogled Škocjanskih jam – odprti dan za starše  (A. Garafolj)
  • MI: Osnove športnih vsebin, ki so v pomoč pri izpeljavi ŠD, TD, ŠVN za 1. in 2. triado
torek 3.mar
  • 7.30 pedagoška konferenca
  • 7.30 Maja Nagode izvaja 3. delavnico z eko- predstavniki od 2. do 6. razreda (projekt: Sestavimo čisto okolje)
  • 2. c, d: KD – Etnografski muzej (D. F. Martinčič)
sreda 4.mar
  • 15.00 analiza zimske šole v naravi
četrtek 5.mar
  • 8.b ND sistematični in zobozdravstveni pregled
  • 14.00  Didaktične igre v 1. triletju (M. Leskovec, D. F. Martinčič) – v uč. 16
  • 19.30 predavanje Tanje Černe v Knjižnici Logatec: Učenci z učnimi težavami – razvijanje metakognitivnih spretnosti
  • KD 3. razred: Ogled filmske predstave; Sune in Sune.
petek 6.mar ·
sobota 7.mar ·
nedelja 8.mar ·
2. TEDEN ponedeljek 9.mar
  • Plavalno opismenjevanje 1.r GRC Zapolje, 13.30-15.00 (E. Božič) 1.a, 1/2 1.c in 1.r Laze
  • TD Stol MAT9_3 in MAT9_4 (J. Vesel in M. Pišlar) TD Mreže geometrijskih teles MAT9_1 in MAT9_2 (A. Peteh in B. Žabkar)
  • MI: Osnove športnih vsebin, ki so v pomoč pri izpeljavi ŠD, TD, ŠVN za 1. in 2. triado
torek 10.mar
  • Plavalno opismenjevanje 1.r GRC Zapolje, 13.30-15.00 (E. Božič) 1.a, 1/2 1.c in 1.r Laze
  • 7.30 skupina Kakovost
  • 7.30 Maja Nagode izvaja 4. delavnico z eko- predstavniki od 2. do 6. razreda (projekt: Sestavimo čisto okolje)
sreda 11.mar
  • Plavalno opismenjevanje 1.r GRC Zapolje, 13.30-15.00 (E. Božič) 1.a, 1/2 1.c in 1.r Laze
  • TD Stol MAT9_1 in MAT9_2 (J. Vesel in M. Pišlar)
  • TD Mreže geometrijskih teles MAT9_3 in MAT9_4 (A. Peteh in B. Žabkar)
  • Vesela šola – šolsko tekmovanje 13.00 (A. Cerpič)
četrtek 12.mar
  • Plavalno opismenjevanje 1.r GRC Zapolje, 13.30-15.00 (E. Božič) 1.a, 1/2 1.c in 1.r Laze
  • 8.c ND sistematični in zobozdravstveni pregled
  • 14.00  Didaktične igre v 1. triletju (M. Leskovec, D. F. Martinčič) –  uč. 16
  • Medsebojno izo.:Tatiči, Hirokazu Koreeda , uč. 30;13.00 – 15.00 (S. Šorli)
petek 13.mar
  • Plavalno opismenjevanje 1.r GRC Zapolje, 13.30-15.00 (E. Božič) 1.a, 1/2 1.c in 1.r Laze
  • FOŠ – filmska montaža; 14.30-19.30; (S. Šorli)
sobota 14.mar            SVETOVNI DAN MATEMATIKE

  • državno tekmovanje iz zgodovine; Murska Sobota (M. G.  Švajncer.)
  • Sodelovanje na Gregorjevem sejmu – OPZ in 4. razred (N. Rožmanec, K. Osredkar in M. Istenič)
nedelja 15.mar ·
3. TEDEN ponedeljek 16.mar
  • POUK ODPADE ZARADI EPIDEMIJE

  • Plavalno opismenjevanje 1.r GRC Zapolje, 13.30-15.00 (E. Božič) 1.b, 1/2 1.c
  • 2.c in 2.d zdravstvena vzgoja (2. – 5. ura)
  • 2. a, b + Laze: ŠVN – CŠOD Jurček
  • Regijski otroški parlament (J. Pavlič)
  • MI: Osnove športnih vsebin, ki so v pomoč pri izpeljavi ŠD, TD, ŠVN za 1. in 2. triado
  • TD Gonila, 5. a (N. Resnik)
torek 17.mar
  • POUK ODPADE ZARADI EPIDEMIJE

  • Plavalno opismenjevanje 1.r GRC Zapolje, 13.30-15.00 (E. Božič) 1.b, 1/2 1.c
  • POGUM – sestanek razširjenega šolskega tima; 7. 30, uč. 24
  • sestanek članov SVIZ, ob 7.15, zbornica
  • 7.30 Maja Nagode izvaja 5. delavnico z eko- predstavniki od 2. do 6. razreda (projekt: Sestavimo čisto okolje)
  • 2. a, b + Laze: ŠVN – CŠOD Jurček
  • ŠŠT rokomet učenci polfinale, športna dvorana ob 10.45
  • TD Gonila, 5. c (Nataša Resnik)
  • KD 1.razred: Kamišibaj (S. Nagode)
sreda 18.mar
  • POUK ODPADE ZARADI EPIDEMIJE

  • Plavalno opismenjevanje 1.r GRC Zapolje, 13.30-15.00 (E. Božič) 1.b, 1/2 1.cND 1.a sistematični in zobozdravstveni pregled
  • 2. a, b + Laze: ŠVN – CŠOD Jurček
  • 2. c, d: ŠVN – CŠOD Jurček
  • Roševi dnevi: 10.00 – 18.00; udeležba na delavnici in slavnostni podelitvi priznanj (J. Brenčič, S. Šorli)
  • TD Gonila, 5. d (N. Resnik)
četrtek 19.mar
  • POUK ODPADE ZARADI EPIDEMIJE

  • Plavalno opismenjevanje 1.r GRC Zapolje, 13.30-15.00 (E. Božič) 1.b, 1/2 1.c
  • 2. c, d: ŠVN – CŠOD Jurček
  • Matematično tekmovanje – Kenguru (13.00)
  • Center za poezijo T. Šalamuna: 17.00 ( M. H. Gostiša ali S. Šorli)
petek 20.mar
  • POUK ODPADE ZARADI EPIDEMIJE

  • Plavalno opismenjevanje 1.r GRC Zapolje, 13.30-15.00 (E. Božič) 1.b, 1/2 1.c
  • 2. a in 2.b zdravstvena vzgoja (2. – 5. ura)
  • 2. c, d: ŠVN – CŠOD Jurček
  • KD 4.r. Gledališka predstava, Cankarjev dom Ljubljana (K. Osredkar)
  • ŠD 9. r PLES
  • Pionirski dom, 13.00-18.00, Filmska vzgoja (S. Šorli, M. Istenič)
  • TD Gonila, 5. b (N. Resnik)
sobota 21.mar ·
nedelja 22.mar ·
4. TEDEN ponedeljek 23.mar
  • POUK ODPADE ZARADI EPIDEMIJE

  • 5.r. in 6. – 9. r. (DRU) GU 17.00
  • usposabljanje merilne ekipe za ŠVK
  • KD 1.razred: Srečanje z umetnikom (A. Smrekar)
torek 24.mar
  • POUK ODPADE ZARADI EPIDEMIJE

    7.30 oddelčna konferenca – učitelji predmetne stopnje; dnevi dejavnosti – načrtovanje in evalvacija;

  • Fotografiranje  1. do 5. razred
  • 9.r.: Prijavljanje v srednjo šolo na RAZ (B. Breznikar)
  • 3., 4. r. GU 17.00
  • 18.00 roditeljski sestanek 2. r.
  • sestanek JeŠT ob 7.30 v uč. 21
  • 7.30 Maja Nagode izvaja 6. delavnico z eko- predstavniki od 2. do 6. razreda (projekt: Sestavimo čisto okolje)
  • KD – 9. razred: Etnojazz in Moderna galerija (U. Ž. Mele in M. Istenič)
sreda 25.mar
  • POUK ODPADE ZARADI EPIDEMIJE

    Fotografiranje 6. do 9. razred

  • Delavnice ob materinske dnevu POŠ Laze (I. Cepič)
četrtek 26.mar
  • POUK ODPADE ZARADI EPIDEMIJE

    14.00  Didaktične igre v 1. triletju (M. Leskovec, D. F. Martinčič) –  uč. 16

petek 27.mar
  • POUK ODPADE ZARADI EPIDEMIJE

    Področno tekmovanje iz fizike

sobota 28.mar ·
nedelja 29.mar ·
5. TEDEN ponedeljek 30.mar
  • 6. – 9. r. (NAR) GU 17.00
  • POŠ Laze GU 17.00
  • začetek testiranja ŠVK
torek 31.mar
  • 7.30 – oddelčne konference (po dogovoru)
  • 7.30 Maja Nagode izvaja 7. delavnico z eko- predstavniki od 2. do 6. razreda (projekt: Sestavimo čisto okolje)
  • 14.00 REGIJSKO SREČANJE MLADIH RAZISKOVALCEV
  • KD Operna pravljica Poš Laze 1. – 4. razreda (I. Cepič)
  • TD 1.razred: M ali arheolog (S. Nagode)
sreda 1.apr
  • pedagoška konferenca – navodila za izbor učbenikov in delovnih zvezkov; začetek načrtovanja 2020/21;  delo z učenci s posebnimi potrebami (Andreja Vouk, ZRSŠ) 14.30 do 18.30
četrtek 2.apr ·
petek 3.apr
  • Regijsko tekmovanje KTO – OŠ Antona Martina Slomška (J. Vesel) po 12. uri.
sobota 4.apr ·

 

 
 

Več prispevkov iz Obvestila