Napovednik – oktober 2019

MESEČNI PLAN 2019/20  
MESEC: OKTOBER  
1. TEDEN  
ponedeljek 30. sept
  • Zbiralna akcija odpadnega papirja (od 14.00 do 17. 30)
  • plavalni tečaj 3. raz.
  • 19.00 Svet šole
torek 1.okt
  • 7.30: SUŠ
  • 7.30: oddelčne konference – tujci 1. do 5. razred (učilnica 16)
  • plavalni tečaj 3. raz.
  • KD 7. razred: Koncert in obisk Narodne galerije (U. Ž. Mele in M. Istenič)
  • POGUM – priprava raziskovalnega tabora (učenci, učitelji)
  • Zbiralna akcija odpadnega papirja (od 7.30 do 8. 15 in od14.00 do 17. 30)
sreda 2.okt
  • Ekskurzija 9.r- Gorenjska in Posočje (A. L. Berro,  M. G. Švajncer, Ž. Vengust, A. Erker, J. Cempre, J. Brenčič)
  • KD 8. r. – Kranj, Škofja Loka; F. Prešeren, S. Jenko, I. Tavčar (M. Herblan G., S. Šorli, razredniki, spremljevalci po dogovoru)
  • plavalni tečaj 3. raz.
  • Zbiralna akcija odpadnega papirja (od 7.15 do 8.15)
3.okt
  •  ND-GOZD- Srednja gozdarska šola Postojna, 7.b,c razred ( I.Robek in razredniki )
  • plavalni tečaj 3. raz.
  • TD Lego-mindstorming 1/2 7. b in 7. c Fakulteta za elektrotehniko Ljubljana ? (datum še ni potrjen)
petek 4.okt
  •  4.a in 4.b zdravstvena vzgoja (2. – 5. ura)
  • plavalni tečaj 3. raz.
  • Kamišibaj gledališče, 4.šol.ura, Steklena galerija, (ob tednu otroka), Simona K.
  • ZD Logatec, 4.a, 4.b (Preprečevanje poškodb)
sobota 5.okt  DAN UČITELJEV
nedelja 6.okt  
2. TEDEN  
ponedeljek 7.okt
  • Pedagoška konferenca 14.00-15.30 (S. Jeram: Hrup in zdravje na šolah)
  • plavalni tečaj 3. raz.
  • Aktivnosti v TEDNU OTROKA (OPB A. Cerpič, K. Kranjc)
torek 8.okt
  • 7.30 Skupina kakovost
  • plavalni tečaj 3. raz.
  • POGUM – priprava raziskovalnega tabora (učenci, učitelji)
  • Aktivnosti v TEDNU OTROKA (OPB A. Cerpič, K. Kranjc)
sreda 9.okt
  • Kros IP – ŠPO ob 14.00 (aktiv špo)
  • Aktivnosti v TEDNU OTROKA (OPB A. Cerpič, K. Kranjc)
  • plavalni tečaj 3. raz.
  • ND 6.a sistematični in zobozdravstveni pregled
četrtek 10.okt
  • plavalni tečaj 3. razred
  • ND 6.d sistematični in zobozdravstveni pregled
  • Aktivnosti v TEDNU OTROKA (OPB A. Cerpič, K. Kranjc)
petek 11.okt

·         plavalni tečaj 3. raz.

·         TD: Zvočna škatla, 1. razred (M. Tekavčič)

·          Šolsko tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni (I.Robek)

·         Aktivnosti v TEDNU OTROKA (OPB A. Cerpič, K. Kranjc)

·         ŠD 4.razredi – Spoznavanje novih športov (K. Jug)

sobota 12.okt
nedelja 13.okt  
3. TEDEN  
ponedeljek 14.okt
  • 5.a in 5.c  zdravstvena vzgoja (4. – 7. ura)
  • POŠ Laze GU 17.00
torek 15.okt
  • 1. razred –  GU 17.00
  • Sestanek JeŠT ob 7.30 v uč. 21
  • zbiranje plastičnih pokrovčkov
  • POGUM – priprava raziskovalnega tabora (učenci, učitelji)
sreda 16.okt
  • Šolsko tekmovanje iz znanja biologije Proteus (Ž. Vengust)
  • ND 6.b sistematični in zobozdravstveni pregled
četrtek 17.okt ·         ND 3.b sistematični in zobozdravstveni pregled
petek 18.okt
  •  5.b in 5.d zdravstvena vzgoja (2. – 5. ura)
  • POGUM – raziskovalni tabor ( M. G. Švajncer, M. Pišlar, S. Šorli)
sobota 19.okt
  • POGUM – raziskovalni tabor (M. G. Švajncer, M. Pišlar, S. Šorli)
nedelja 20.okt
  • POGUM – raziskovalni tabor (M. G. Švajncer, M. Pišlar, S. Šorli)
4. TEDEN  
ponedeljek 21.okt  
torek 22.okt
  •  Formativno spremljanje, 1.srečanje –  7.30, uč.14 (S. Kavčič)
  • 7.30: SUŠ
sreda 23.okt ·

    • ND 6.c sistematični in zobozdravstveni pregled
četrtek 24.okt
  •  ND 3.c sistematični in zobozdravstveni pregled
  • 17.00: komemoracija pred 1. novembrom pred kapelico (SUŠ in deklamatorji)
petek 25.okt
  •  ND: 112, Evakuacija POŠ Laze, M. Ajdič
  • Izstopajoča vedenja v razredu  – izobraževanje (popoldne)
  • Komemoracija v Horjulu (SUŠ in deklamatorji)
  • ND 4. razredi, Kartografija in planetarij (K. Jug)
sobota 26.okt
  • Izstopajoča vedenja v razredu – izobraževanje (cel dan)
  • Ljubljanski maraton za učence IP ŠSP, ŠZZ in IŠP (aktiv špo)
nedelja 27.okt  
5. TEDEN  
ponedeljek 28.okt
torek 29.okt

 
 

Več prispevkov iz Obvestila