MESEČNI NAPOVEDNIK – JUNIJ

MESEČNI PLAN 2018/19 SESTANKI STROKOVNIH SKUPIN – EVALVACIJA, PREGLED PRILAGODITEV,  PREDAJA UR UČNE POMOČI…
MESEC: JUNIJ DO 24.06.19  
sobota 1.6.
  •  Kvalifikacijska MEPI odprava
nedelja  2.6.
1. TEDEN
ponedeljek 3.6.
  •  ŠD pohod 4.r (namesto zimskega ŠD) (Boris Š.)
  •  ND Snovi, 2. razred
torek 4.6.
sreda 5.6.
  • 6. – 9. raz. predavanja o ustni higieni  od 1. do 6. ure, (Sonja P. – ZD)
  • ŠD Tek trojk Laze – namesto zimskega (Špela V.)
četrtek 6.6.
  • TD 4.c Električni krog (Karmen O.)
  • zbiralna akcija plastičnih pokrovčkov
  • ND 3.r, Smeri neba (M. Jereb)
petek 7.6.
  • vračanje učbenikov za 9. razred (U. Peršin Mazi)
  • TD 7.r Ploščine štirikotnikov (A. Peteh)
  • 10.30-11.45: SUŠ – obisk gosta (Jerca Korče)
  • do 14. ure – zaključene ocene v 9.razredu
  • zadnji dan za vnos 70% (in več) prisotnosti pri ID (mentorji ID)
  • TD 4.a Električni krog (Karmen O.)
sobota 8.6.  JEŽKOVA OLIMPIJADA ob 9.00
nedelja 9.6.
2. TEDEN
ponedeljek 10.6.
  • 14.00: Ocenjevalna konferenca – 9. razred
  • TD 4.d Električni krog (Karmen O.)
  • TD Naredimo leseni zabojček, 2. razred
torek 11.6.
  • Droge, spolnost in mladi – delavnice za 9. razred (2.-5. šu) (Bojana B., Blaž Alič)
  • 7.30 skupina Kakovost
  • Ekskurzija 8. r- Štajerska (Alenka LB)
  • Ekskurzija 7. r. – Dolenjska (Jasna B., Maja G. Š.)
  • ŠD 3. r: Pohod za Zlati sonček – Razgledišče (Danijela F. Martinčič)
  • 19.00 Svet staršev
sreda 12.6.
  • ŠD 9.r.: Zaključni izlet
  • 18.00 roditeljski sestanek 4. r.: letna ŠVN  (Boštjan M.)
  • roditeljski sestanek za POŠ Laze (4. razred se bo udeležil roditeljskega sestanka na matični šoli – šola v naravi)
  • ND Kraljestvo rastlin in živali 1.,3.,4. razred ( Špela V.)
  • ND Snovi, 1. razred (Katja Jug)
četrtek 13.6.
  • TD – valeta – 9. razred
  • Valeta ob 18.00
petek 14.6.
  •  Zaključek pouka za 9. razred, spričevala
  • ND 8. r – Astronomija
  • vračanje učbenikov 2.-8. razred po razporedu
  • 3.razred: Kulturna in naravna dediščina Logatca- ekskurzija (M.Leskovec)
sobota 15.6.
nedelja 16.6.
3. TEDEN
ponedeljek 17.6.
  • ŠD Pohod za zlati sonček; 2. razred
  • vračanje učbenikov 2.-8. razred po razporedu
  • ND  7.r – Živila (Petra Fefer)
  • ŠD 3.r – Športne igre (Danijela F. Martinčič)
torek 18.6.
  • 7.30 sestanek JeŠT v uč. 21
  • Festival migrantskega filma (6. – 8. razred) – projekcije kratkih filmov z refleksijo v okviru DKE, VE1, ODS (B. Breznikar)
  • Ekskurzija v Logatec  (Špela Voljč)
  • TD Izdelajmo igračo, 2.razred
  • vračanje učbenikov 2.-8. razred po razporedu
sreda 19.6.
  • 13.00: 1. – 3. RAZ. OCENJEVALNA KONFERENCA
  • do 14. ure – zaključene ocene 4.- 8.r.
  • Ekskurzija Laze- 4. razredi
  • TD 8 razred – Izdelek iz kovine
četrtek 20.6.
  • 8.30 PRAZNITEV ŠOLE (Boštjan M.)
  • TD 8. r – Raketa na vodni pogon – po praznitvi šole
  • OCENJEVALNE KONFERENCE
    • 13.40 4., 5. raz, učitelji ŠPO, LUM, GUM, TJA, GOS, razredn. bodoči 6. raz.
    • 14.50 2., 3. triletje skupni del
    • 14.50  6. – 8. raz.
petek 21.6.
  • ŠD 6. – 8. razred: alternativni športni dan (Boštjan M.)
  • Zaključni piknik s starši Laze
  • Ekskurzija 2. razred, Sekirica
  • Spoznavanje novih športov- ŠD 4.r (Mitja A.)
sobota 22.6.
nedelja 23.6.
4. TEDEN
ponedeljek 24.6.
  • proslava pred dnevom državnosti
  • zaključek pouka, na počitnice…

 

 
 

Več prispevkov iz Obvestila