Koncert “Pozdrav domovini” za praznik

V ponedeljek, 18. decembra 2016 ob 15. uri, se je v Lazah odvil koncert z naslovom Pozdrav domovini za praznik Dan samostojnosti in enotnosti, ki ga obeležujemo 26. decembra. Prireditelj dogodka je bil obrtniški mešani pevski zbor Notranjska, ki je k sodelovanju povabil postojnski oktet Bori in učence Podružnične osnovne šole Laze.

Letošnji 26. december je še toliko bolj pomemben, saj naša država praznuje že svojo 25-letnico. Naši učenci so z veseljem sodelovali. Pripravili so deklamacije slovenskih pesnikov, zapeli so Pavčkovo Pesem in privabili prijetne melodije iz klavirja. Med tem so nam peli pevski zbor Notranjska z zborovodjo Janezom Gostišo ter postojnski oktet Bori.

Za konec smo se tako nastopajoči kot obiskovalci še podružili ob dobrotah, si izmenjali zanimive zgodbe in preživeli prijetno nedeljsko popoldne.

Želimo Vam ponosno praznovanje dneva samostojnosti in enotnosti!

Več prispevkov iz Podružnična šola Laze