Dobrodelni koncert Misija Ježkomanija

četrtek, 26. 04. 2012 | Šolski sklad

Šolski sklad Ježek OŠ 8 talcev Logatec  je 19. aprila 2012 v večnamenski športni dvorani Logatec uspešno organiziral dobrodelni koncert Misija Ježkomanija.

Prireditev, ki so jo krasile pisane ptice in rože, je povezovala učenka Monika Pivk. Nastopajoče je komisija izbrala na predizboru talentov “Misija Ježkomanija” in prav vsi izbrani so navdušili številne obiskovalce.

Gost koncerta, Adi Smolar, pa nas je prevzel s svojo sproščenostjo, preprostostjo in smislom za humor. Prepevali in poplesavali smo tako najmlajši kot tudi malo starejši.

Izkupiček prodanih vstopnic, prostovoljnih prispevkov in prodanih plišastih igrač bomo namenili socialno ogroženim družinam, pomoči potrebnim otrokom, nakupu učnih pripomočkov, igral…

Hvala vsem nastopajočim, obiskovalcem in tistim, ki so pripomogli k uspešno izpeljanem koncertu.

Fotografirala je Monika Puc iz 8.b razreda.