Aktualno

• PRIJAVLJANJE V SREDNJO ŠOLO – na tem mestu vas bomo v prihodnjih tednih obveščali o načinu prijavljanja v srednje šole:

3. 4. 2020: Akcija prijavljanja v srednjo šolo je tekla brez problemov. Skoraj vsi ste prijavnico oddali – čakam še 5 devetošolcev, da mi pošljejo fotko 1. strani prijavnice. Katere srednje šole in programe ste izbrali? Počakam še zadnjih 5 informacij, potem pa boste na tem mestu lahko videli, kam vse odhajate naslednje šolsko leto.

Bodite dobro, zdravi in ostanite doma.

Letos bo prijavljanje v srednjo šolo izvedeno malo drugače.

V petek sem ti na domači naslov poslala podpisan in žigosan obrazec prijavnice v SŠ .

Naredi takole:

1.izpolni jo s pomočjo navodil na 4. strani in

s pomočjo izpolnjenega obrazca : PrijavnicaSŠ_primer ,

2.pošlji mi fotografijo prve strani prijavnice na 041 757 177 ali na bojana.breznikar@8talcev.si ,

3.prijavnico odpošlji z navadno ali priporočeno pošto na svojo srednjo šolo

do vključno četrtka, 2.4. (op.: tudi priporočeno pismo lahko oddate na črpalki Petrol v Logatcu).

Pozor, NE pošiljajte s povratnico! To je vse.

Jaz bom v petek, 3. 4., naredila zbirnike vaših prijav, ki jih bom zaradi kontrole poslala na vse izbrane srednje šole.

Srečno vam vsem želim.                                                                           Bojana Breznikar

26.3. 2020: Nič novega. Še vedno velja, da je rok za prijavljanje v srednje šole prestavljen do nadaljnjega: Obvestilo MIZŠ .

Vaše prijavnice v SŠ so pripravljene pri meni in rezervni načrt prijavljanja v SŠ je narejen – prijavnico z navodili za izpolnjevanje in pošiljanje boste v nekaj dneh dobili na dom.

13. 3. 2020 : Obvestilo MIZŠ_13.mar. 2020

• NAVODILO:  ZA AKTUALNE INFORMACIJE DATUMOV PREIZKUSOV NADARJENOSTI / SPRETNOSTI V PRIHODNJIH DNEH /TEDNIH REDNO SPREMLJAJTE NOVICE NA SPLETNI STRANI SREDNJE ŠOLE.

• 20. 1. 2020 – Izid Razpisa za vpis v SŠ (tukaj)
  • Roditeljski sestanek za 9.r., 10. 2. 2020: RS_9r_10feb20
  • NPZ 2019/20 – TRETJI PREDMET NA NAŠI ŠOLI JE LETOS ZGODOVINA.
  • Od začetka novembra 2019 dalje potekajo individualni razgovori staršev in devetošolcev s svetovalno delavko – za datum in uro srečanja  pišite ali pokličite.
  • Kako do programa KIK:  V BRSKALNIK VTIPKAJ KAM IN KAKO KUDOS/ vtipkaj svoje uporabniško ime in geslo za šolsko spletno učilnico/izberi gumb:zaključite registracijo/izberi gumb:nadaljujte brez spremembe gesla/

za 9. razred:

• DNEVI ODPRTIH VRAT SREDNJIH ŠOL:(več informacij na spletni strani srednje šole)

(Aktivnost je za to šolsko leto zaključena.)

• SREDNJA ŠOLA NA OBISKU PRI NAS: (ob ponedeljkih ob 13.40 – 8. šolsko uro, v učilnici 16, za prijavljene devetošolce in osmošolce)

(Aktivnost je za to šolsko leto zaključena.)

• OGLEDI DELOVNEGA MESTA:(nujna je prijava VNAPREJ  v svetovalni službi)

ŽE IZVEDENO:

23. 1. 2020, ob 8.00 : UMETNIŠKA GIMNAZIJA LJUBLJANA – SODOBNI PLES

-24. 1. 2020, ob 8.00 : UMETNIŠKA GIMNAZIJA LJUBLJANA – GLEDALIŠČE IN FILM

Prijava  (tukaj)  do ponedeljka, 20. 1. 2020 (za udeležbo v četrtek, 24. 1. 2020, ali petek, 24. 1. 2020). Podrobnejše informacije o poteku dneva odprtih vrat bodo prijavljeni učenci dobili po elektronski pošti (dan pred terminom). Učenci se dneva odprtih vrat udeležite brez staršev.

-24. in 25. januar 2020: 12. INFORMATIVA na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. Vsako leto se na sejmu predstavljajo srednje šole, šolski centri, visoke in višje strokovne šole, fakultete, univerze, organizacije za mednarodno izmenjavo, poklicno orientacijo itd.(več)

-28. 1. 2020, ob 8.30: ŠC LJUBLJANA – GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA; prijava najkasneje do  srede, 22. 1. 2020 (tukaj)

-29. 1. 2020, od 12.00 – 16.00: SŠ ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM LJUBLJANA ;                       prijavi se na 01 / 546 61 52 ali na elektronskem naslovu informativni@ssgtlj.si.

-14. 2. 2020 ob 9. in 15. uri ter 15. 2. 2020 ob 9. uri – INFORMATIVNI DAN (vse srednje šole v Sloveniji)

-28.11.2019: DAN ODPRTIH VRAT SLOVENSKEGA GOSPODARSTVA (vseslovenska akcija GZS, ZRSŠ ter ZRSZ) – glej zgoraj

Več prispevkov iz Kam po osnovni šoli